top of page

Powstaje Biuro Analiz CWG. Rozwijamy się dla Was w ramach PROO4

Miło nam poinformować, że nasza fundacja realizuje zadanie "Edukacja społeczno-ekonomiczna wraz ze strukturalnym wsparciem dla Biura Analiz Fundacji Centrum im. Władysława Grabskiego". Prowadzimy je w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO Priorytet 4.

Dzięki wsparciu finansowemu jakie otrzymaliśmy już w tym roku tworzymy Biuro Analiz, które będzie zajmowało się tematyką, która ciekawi, edukuje i odpowiada na zapotrzebowanie społeczne. Biuro Analiz swoją siedzibę będzie miało w Krakowie. W ramach prowadzonych w jego ramach prac już w tym roku powstaną pierwsze opracowania, raporty i analizy. Będą się one koncentrowały na tematyce tj.


- Gospodarka, ekonomia i prawo

- Sprawy społeczne i polityka młodzieżowa

- Historia, kultura i tożsamość

- Sport oraz zdrowy tryb życia


oraz wszelkie inne sprawy bieżące i doraźnie istotne w przestrzeni debaty publicznej. Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu pod mailem: sekretariat@centrumgrabskiego.pl


/red./ --- Projekt jest finansowany dzięki wsparciu Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pod nazwą „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Priorytet 4.

bottom of page