top of page

Już niebawem wraca "Historia po godzinach"!

Pamiętacie projekt "Historia p godzinach"? Już niebawem będzie okazja, by w nieco zmienionej formule go sobie przypomnieć. W ramach działań prowadzonych w Centrum Myśli Narodowej ruszyły przygotowania do realizacji kolejnego etapu "HpG".Nowa formuła "Historii po godzinach" zakłada zarówno przygotowanie filmików edukacyjno- historycznych, jak i wzbogacenie formatu o rozmowy i wywiady interesujące z perspektywy pasjonatów tej właśnie dyscypliny. W październiku i listopadzie będziemy zbierać pomysły i opracowywać scenariusze kolejnych produkcji. Od grudnia planujemy emisję nowych odcinków.


Zanim zaprosimy Was do obejrzenia nowych, premierowych nagrań, zachęcamy do obejrzenia dotychczasowych produkcji. Są one dostępne pod adresem:


Youtube:

https://www.youtube.com/@historiapogodzinach5669

Facebook:

Profil Historia po godzinach:


Nowa odsłona projektu "Historia po godzinach" realizowana jest w ramach działalności Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie.---

Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.


/red./

bottom of page