top of page

Czas podsumowań czyli styczniowe "Spotkanie wtorkowe"

24 stycznia br odbyło się kolejne, już siódme z cyklu "Spotkań wtorkowych". W gronie osób zaangażowanych w działania naszej fundacji dokonaliśmy podsumowania roku 2022 oraz dyskutowaliśmy o planach na 2023.W spotkaniu wziął udział m.in. prezes Fundacji, dr Krzysztof Tenerowicz. Omówiliśmy planowane działania na 2023 rok. w tym pomysły na tematy i gości kolejnych "Spotkań wtorkowych". Sam cykl został zgodnie uznany za niezwykle wartościowy i potrzebny.

Liczne projekty i inicjatywy jakie realizowaliśmy w roku 2022 utwierdzają nas w przekonaniu, że kierunek działań realizowanych przez fundację jest właściwy. Podczas spotkania przedyskutowaliśmy także pomysły inicjatyw i projektów, które będą realizowane w najbliższych miesiącach.


#SpotkaniaWtorkowe są organizowane w Centrum Myśli Narodowej przy ul. Baboszewskiej 6/73 w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie na nie zapraszamy!


Centrum Myśli Narodowej powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego.


/red./

bottom of page